Водолій 2017

Водолій 2017
Рік Вогненного Півня 2017 внесе у ваше життя кардинальні зміни. Нові обставини не можна буде змінити, до них можна буде тільки пристосуватись. Але для вас, Водолії, це буде складним і важким завданням через постійні змін власної думки.
 
Три затемнення вплинуть на ваше життя. Перше місячне затемнення (11 лютого 2016) відбудеться, коли Сонце буде перебувати у Водолії. Воно вплине на ваш заробіток грошей та відносини з іншими людьми. У своїх проблемах ви будите звинувачувати інших людей, може це і так, але через звинувачення ви зіпсуєте відносини.
 
Друге місячне затемнення (7 серпня 2016) відбудеться теж у вашому знаку. На цей раз вже вас можуть звинувачувати в усіх бідах, і причому, цілим колективом, державною структурою та навіть суспільством. Врятуватись від звинувачень зможуть лише ті Водолії, яких захистять громадські організації, добровольці.
 
І останнє третє сонячне затемнення відбудеться в знаку Водолія, коли завершиться Рік Вогненного Півня - 15 лютого 2018 року. Це затемнення може позбавити вас дому, сім'ї та положення.
 
Щоб пристосуватися до несподіваних обставин 2017 року та не потрапити в таку небезпечну ситуацію, необхідно налагодити стосунки зі старими друзями, завести нових друзів і ні в якому разі не псувати відносини через втрату грошей або чужих помилок.
 
Вашу великодушність оцінять належним чином і коли з вами трапиться біда, вас також не кинуть напризволяще.


автор: Довбня Наталія Андріївна
спеціально для dna.com.ua